O nás

Náš příběh

Jsme mladý pár, který ušel poměrně klikatou a dlouhou cestu, na které si zhruba před dvěma lety uvědomil, co by mohl na tomto světě dělat, aby těšil ostatní i sám sebe.

Žádné životní poslání. pouze jsme si ujasnili, co nás baví, naplňuje a kde jsou naše silné stránky. V tuhle danou životní periodu.

Snad jsme se nemýlili a podaří se nám naplnit účel tohoto projektu.

Projekt měl mít původně úplně jiný kabát. Úplně. Do komfortní staročeské chalupy měl původní plán daleko…. A taky měl být připraven už ty dva roky zpět. Nepřicházely nám věci příliš pod ruku, to teda vůbec.


Naše aktivity byly doposud v zahraničí a ubíraly se úplně jiným směrem. který nám ovšem přestal dávat smysl. Vzdali jsme se hodně věcí a k Čechám jsme si začali čistit jakýsi vzdor. Proto si nás tahle česká chalupa dost možná sama zavolala…?

díky mým super příbuzným, kterým se náš záměr líbil a kteří nakonec odstoupili od prodeje chalupy a nabídli nám její pronájem, může projekt fungovat právě tady. A Teď ! 
Díky Žaňdo, Honzo & Bohemia Steelmont. 

Michaela

Od šprtky s červeným diplomem z Vysoké školy ekonomické, vysněné kariéře ve vysokém marketingu v korporátu na podpatcích, jsem se dostala do Francie. Po dlouhou dobu jsem soukromě pomáhala plastickým chirurgům s vizibilitou na internetu. Docela jiný svět. Ale bylo mi v něm dobře. Potkala jsem tam skvělé lidi, se kterými zůstávám v kontaktu.

Poté si nás nenápadně nenásilně přitáhl vanlife životní styl. Ale tak, nebránili jsme se (já z prvu ano – Holka z karavanu – to se totiž ani k těm podpatkům ani k té „vyšší sortě lidí“ ve Francii nehodilo).

Ač to moje ego z počátku těžce neslo, zamilovala jsem si tenhle svobodný životní styl maximálně. Zažili jsme nádherné období života, 1,5 roku v karavanu a půl roku v naší přestavěné dodávce. Celkem dva roky v autě, kdy jsme žili kočovnický, ale nádherný život. Čas od času jsem se oblékla do gala a z karavanu vyrazila mezi smetánku plastických chirurgů z celého světa. Jak ráda vzpomínám na časy na útesech na Monakem, kdy jsem vyběhla z karavanu s kabelkou na světové kongresy estetické medicíny. Ten paradox mě začal dost bavit.

Ale postupem času mě ovšem tento obor naplňoval míň a míň…

Michal

Michal, ten měl cestu jinou.
Na rozdíl od té Míšiny (mé), která se zdá se být spíš jakýmsi „klesáním“ od životních plánů být „hodně někde“, podnikání v Paříži, létání po pracovních schůzkách ve světě po život v karavanu, později v nádherné dřevěné dodávce. Se zmatenou hlavou, nalomeným egem, ale více otevřeným srdcem.

Michalova cesta zdá se jít opačným směrem. Z rodiny, kde nebyly peníze na kopačky, tedy na jeho dětský sen, přes několik let ve svářecím mundůru, poté dlouhou cestu hledání sám sebe, skončil michal u manuálních prací. Vypadá to, že vedle Podhory, o kterou se starám především já, bude přestavba dodávek na dlouhou dobu cílovou stanicí, ve které Michal nachází velkou radost. A dopřává tak naše super zážitky i ostatním. Tady malá reklama.

Dovedete si představit, jak těžké bylo skloubit tyhle naše dva absolutně protichůdné světy, tenhle nesmyslný vztah, kde srdce křičelo ano, hlava ale silně protestovala.
Osm let práce a potu na vztahu, které nám stály pravděpodobně za to 🙂

Konec vyprávění, po několika úžasných letech v zahraničí jsme se rozhodli přinášet hodnoty v Čechách.
definitivně nás nakopl  camp kluků z Brain We Are, díky kterým jsme zažili nezapomenutelný víkend a přesvědčili se o tom, že bychom se kolem takových víkendů rádi motali často.

Rozhodli jsme se, že takové akce chceme zažívat pravidelně a že je chceme dopřávat ostatním.
Že se chceme rozvíjet, vzdělávat, pracovat na sobě a že budeme rádi, když budou moci i ostatní.
Že chceme pomoct vytvářet prostor a chvíle, na které se jen tak nezapomene.

KONEČNĚ CHALOUPKA K VAŠIM SLUŽBÁM A HLAVNĚ K VAŠEMU DOBRODRUŽSTVÍ

Sníš

neboj se upustit otěže svému snění a pusť svoji fantazii až k těm nejdivnějším přáním.

Konáš, Tvoříš

Jsi jediný, kdo zná své sny.
A kdo může Tvé sny přeměnit v realitu.

Žiješ