Domů » Plánované akce » Společně z Podhory na Festival

Společně z Podhory na Festival

  Ahoj všem, původně jsem tento víkend chtěla přenechat jiné akci, nechat organizaci na někoho jiného a vyrazit s přítelem na Festival, který se koná nedaleko Chalupy.

  Poté mě napadlo, že by možná někteří, kteří už se na chalupě ukázali, na festival vyrazili také. A zároveň se před létem na Chalupě ještě jednou setkali. Tentokrát na boso, v plavkách, u grilu.
  A možná nejen ti, co se na chalupě již ukázali, ale i někdo nový.


  Z vlastních zkušeností vím, že občas člověk změní životní směr a začne mít pocit, že kolem sebe nemá přátele na podobné vlně. Sama jsem to tak měla. A to mě vlastně přivedlo k myšlence tvořit místo jako je Chalupa Podhora, kde vzniklo již několik nových přátelství a spojení, která mi dělají velkou radost.


  Budeme moc rádi za každého, kdo by rád poznal nové lidi a kdo se připojí (všichni se určitě neznají, banda bude směsice různých akcí, které na chalupě proběhly).

  Pokud Tě program Festivalu zaujal a rád ho (a celý víkend) strávíš s podobně naladěnými lidmi, dej vědět.

  Zapálíme oheň, zazpíváme si u něj, popovídáme, zahrajeme třeba i kulečník či pinec. Zameditujeme, možná ecstaticky zatančíme. Pokud bude krásně, zajedeme se vykoupat na lom. Uvidíme, na co všechno budeme mít náladu.

  V sobotu před oběděm bychom společně vyrazili na Festival, který je 25km vzdálený od Chalupy, návrat z akce by byl v sobotu ve večerních hodinách. Dopravu na Festival zajistím.

  Na Vás bude se v pátek dostat na chalupu.
  budu organizovat spolujízdu – pro ekonomické a ekologické důvody – věřím, že se na Podhoru dostaneš velmi pohodlnou cestou 🙂

  Můžete s sebou na chalupu vzít nějaké přátele či přítele, kterým by se mohlo líbit takhle víkend strávit.

  Cena za víkend je 2.970kč včetně lístku na festival (lístek na Tebe bude čekat na chalupě, nekupuj ho)

  (Kdo by rád dorazil pouze na chalupu, ale nechce na Festival, ozvěte se)